Rozrywka i Animacje

Wraz z zachodem słońca, na terenie Kiani Beach Resort zaczyna grać muzyka. Posłuchaj różnorodnej mieszanki muzyki latynoskiej, funkowej, soulowej i jazzowej granej przez DJ-a na żywo, naucz się tańczyć autentyczne tańce greckie lub ćwicz ruchy tańca brzucha na parkiecie z pomocą profesjonalnych instruktorów. Dowiedz się, co oznacza skrót "OPA" podczas naszych greckich wieczorów lub zaśpiewaj karaoke. Sprawdź swoje umiejętności, rywalizuj ze znajomymi odgadując quizy i pozwól, aby nasz magik zwabił Cię w swoje sztuczki.

Wydarzenia i pokazy

 • Pokazy tańca orientalnego
  Przygotuj się na uwodzicielskie wieczory z arabską muzyką, podczas których nasi arabscy tancerze zwalą Cię z nóg. Twoje oczy będą śledzić orientalne ruchy, a Twoje myśli będą krążyć wokół sekretów Bliskiego Wschodu.

 • Pokazy magii
  Spróbuj rozwikłać tajemnice sztuczek wykonywanych przez naszych magików, biorąc w nich udział. Nieważne, że nie jesteś już dzieckiem- przygotuj się, aby na nowo uwierzyć w magię!

 • Karaoke
  Wybierz piosenkę i przygotuj się, aby zaśpiewać ją przed znajomymi i rodziną. Zyskaj chwilę sławy na scenie, a my będziemy Ci klaskać!

 • Wieczór przy dźwiękach pianina
  Delektuj się eklektycznymi potrawami słuchając muzyki granej na pianinie. Czy jest lepszy sposób na zakończenie wspaniałego, letniego dnia w Chanii?

 • Wieczór z tańcami greckimi
  Naucz się tańczyć po grecku do greckiej muzyki folklorystycznej i poznaj tradycyjne tańce regionu Krety. Wykrzyknij "Opa" na parkiecie i wpraw się w dobry nastrój.

 • Muzyka na żywo
  Podążaj za rytmiczną muzyką graną przez nasze zespoły na żywo i tańcz swinga do rana ze swoją drugą połówką lub drogimi przyjaciółmi.

 • Wieczór quizów
  Sprawdź swoje umiejętności i wiedzę, rywalizując z resztą naszych gości podczas Wieczoru Quizów. Myśl szybko, odpowiadaj mądrze i zostań królem Wieczoru Quizów!

 • Wieczór z saksofonem
  Zrelaksuj się przy dźwiękach saksofonu w spokojnym otoczeniu. Pozwól swoim zmysłom wirować ku otwartemu niebu, a myślom powędrować ku bezkresnemu lazurowi kreteńskiego morza.

Kiedy zachodzi słońce, dzień w Kiani Beach Resort jeszcze się nie kończy! Weź udział w naszych wieczornych programach rozrywkowych prowadzonych przez didżejów, tańcach i wydarzeniach na żywo, z goszczącymi u nas artystami tańczącymi muzykę latynoską, funk, soul, jazz i tradycyjną muzykę Morza Śródziemnego oraz Krety pod gwiazdami. Dołącz do naszych tancerzy, którzy nauczą Cię tańczyć po grecku podczas naszej "greckiej nocy" lub wystaw swoje umiejętności wokalne na próbę śpiewając karaoke. Nasi tancerze orientalni zaangażują młodych i starszych w ekscytujące lekcje i tańce grupowe na parkiecie.